Certyfikat potwierdzający autentyczność e-mail od KarneySoft

Certyfikat potwierdzający autentyczność e-mail od KarneySoft
karneysoft.zip
File Size:
563 B
Date:
27 lipiec 2022

Pobrany plik należy rozpakować/wyodrębnić i tak wyodrębniony plik certyfikatu zaimportować do organów certyfikacji klienta/programu pocztowego w panelu zarządzania certyfikatami.
Po zainstalowaniu certyfikatu program obsługi poczty automatycznie zweryfikuje podpis, a Państwo po pozytywnej weryfikacji będą pewni, że e‑mail i jego załączniki są bezpieczne.

KarneySoft w trosce o bezpieczeństwo komunikacji ze swoimi klientami wdraża certyfikaty i elektroniczny podpis każdego z wysłanych e‑maili. Pełną funkcjonalność planujemy osiągnąć do końca lutego 2020 r. Weryfikacja autentyczności e‑maila następuje w procesie sprawdzenia podpisu. E‑maile wychodzące z KarneySoft podpisywane będą unikalnym kluczem prywatnym dostępnym tylko dla KarneySoft. Aplikacje obsługujące pocztę elektroniczną mają możliwość zaimportowania certyfikatu, który będzie wykorzystany do weryfikacji autentyczności podpisu i w związku z tym pochodzenia e‑maila.

Certyfikat nie został wydany przez znane i zaufane w tym celu instytucje, więc niektóre z aplikacji pocztowych mogą komunikować o braku zaufania, jednak - Certyfikat został wydany przez KarneySoft i jest do pobrania z tej zaufanej i zabezpieczonej certyfikatem i protokołem SSL strony KarneySoft. Źródło certyfikatu jest gwarantem właściwej weryfikacji popisu e‑maila nadanego z KarneySoft.

 
 
Powered by Phoca Download