Software House - producent oprogramowania ESOK i oprogramowania na zamówienie.
Rozwiązania informatyczne i systemy dla basenów, parków wodnych, parków rozrywki, obiektów rekreacyjnych, fitness klubów, siłowni, lodowisk itp.
od niskobudżetowych do kompleksowych

W trosce o bezpieczeństwo danych, komfort i prawidłową obsługę naszych klientów i klientów naszych klientów informujemy, że dokonaliśmy zmian w systemie zgłoszeń dostępnym dla naszych klientów wprowadzając dodatkowe zabezpieczenia:

  • potwierdzenie hasłem dla zgłoszeń dokonywanych przez korzystających ze swojego profilu w systemie obsługi klienta KarneySoft.
  • świadome potwierdzenie zapoznania się z informacją o celu w jakim dane zawarte w zgłoszeniach są przechowywane i przetwarzane przez KarneySoft. Potwierdzenie to jest konieczne do wysłania zgłoszenia.
  • w automatycznym e-mailu potwierdzającym przyjęcie zgłoszenia z podaniem nadanego numeru, ukryte zostały Temat i Treść zgłoszenia, gdyż opis problemu może zawierać dane wrażliwe. W trosce o bezpieczeństwo danych wrażliwych oraz zgodnie z wytycznymi UODO takich danych nie przesyłamy otwartym tekstem pocztą elektroniczną.

Korzystających z systemu zgłoszeniowego prosimy o rozwagę i tam gdzie to możliwe unikanie przekazywania niepotrzebnych danych osobowych i danych wrażliwych w treści zgłoszenia, raczej podając identyfikatory (np. numer karty klienta lub jego symbol, numer dokumentu sprzedaży itp.).