Logo KarneySoft
Logo Przelewy24

Formularz rejestracji - obowiązek informacyjny
Polityka prywatności

Czas do końca sesji:

Kontakt

 +48 605 40 70 80


KarneySoft poza numerem NIP, identyfikatorem oraz kluczem CRC nadanymi przez Przelewy24 nie gromadzi żadnych danych z formularzy rejestracyjnych na swoich nośnikach ani serwerach. KarneySoft przetwarza dane automatycznie przekazując je w bezpiecznym łączu bezpośrednio do Przelewy24. Zakładając konto w systemie Przelewy24 przez serwis KarneySoft (partnera Przelewy24), otrzymują Państwo na start preferencyjne warunki. Jest to również informacja dla systemu Przelewy24, że serwis online prowadzony dla Państwa przez KarneySoft jest kierowany do systemu Przelewy24 za pośrednictwem domeny karneysoft.pl.

Po zarejestrowaniu się automatycznie otrzymacie Państwo e-mail z linkiem prowadzacym bezpośrednio do systemu Przelewy24 w celu dokończenia rejestracji.

Wszelkie rozliczenia finansowe będziecie Państwo prowadzić bezpośrednio z PayPro, operatorem systemu Przelewy24.

W przypadku zerwania sesji (po min 15 min braku aktywności) wpisane dane automatycznie zostaną bezpiecznie usunięte zarówno po stronie klienta jak i po stronie serwera.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z obowiazkiem informacyjnym RODO KarneySoft przed przystąpieniem do rejestracji i po zapoznaniu się prosimy o świadome zaznaczenie pola poniżej. Zaznaczenie poniższego pola potwierdzającego zapoznanie się z obowiazkiem informacyjnym RODO jest niezbedne do dalszego procesu rejestracji.