W ramach systemów i oprogramowania ESOK istotną rolę odgrywają moduły informacyjne. Mogą być dostępne lokalnie w postaci monitorów z aktualną informacją dla klienta lub publiczne pozwalające na uzyskanie takiej informacji w przeglądarce internetowej z opcją dostępu dla zalogowanych klientów.

Nasze systemy ESOK pozwalają na uruchomienie modułu/panelu informacyjnego lokalnie na obiekcie w postaci dowolnego monitora/TV z przeglądarką stron internetowych. Moduł taki może wyświetlać dowolną treść, w tym również informacje bezpośrednio z systemu ESOK. Mogą to być informacje o ilości osób przebywających aktualnie na obiekcie, cenniki, informacje o zajęciach z przypisaniem zajęć do sali, którą panel informacyjny obsługuje.

Moduły o zasięgu lokalnym zbudowane na lokalnym serwerze html (intranet), publiczne oparte o publicznie dostępne serwery stron internetowych, również jako część IPK (Internetowy Panel Klienta) o którym pisaliśmy wcześniej tutaj.

Lokalnym modułem informacji w ramach intranetu można zarządzać z poziomu oprogramowania RKSoft dostosowując rodzaj wyświetlanych informacji ich kolejność, czas trwania, częstość odświeżania i inne parametry.

Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu na biuro(at)karneysoft.pl lub telefonicznie na numer 605 40 70 80.