Dla użytkowników systemów RKSoft.NET i RKSoft.NG udostępniamy API do obsługi online Internetowego Panelu Klienta (IPK). Internetowy Panel Klienta pozwala na umieszczenie na Państwa stronach ramki w której Państwa klient będzie mógł przykładowo:

  • sprawdzić swoje abonamenty lub zakupić nowe z płatnością on-line
  • sprawdzić swoją aktywność
  • sprawdzić swoje punkty lojalnościowe
  • sprawdzić swoje rezerwacje
  • dokonać rezerwacji ze środków na abonamencie lub płacąc on-line

API mogą być kompletne do osadzenia w ramce na Państwa stronie lub mogą być funkcjami zwracającymi dane, które Państwo samodzielnie osadzą na swojej stronie internetowej. 

Poniżej przykład ramki, który może być umieszczony na Państwa stronie internetowej. Panel jest zbudowany w sposób, który dopasowuje się do wielkości ekranu bez potrzeby przewijania na boki, co ułatwia korzystanie na urządzeniach mobilnych.

Sprawdź jak to działa - parametry logowania: użytkownik: test hasło: testtest. Po zalogowaniu pojawi się przykładowe menu z nieaktywnymi funkcjami jako przykładowy wzór. 

Internetowy Panel Klienta może zawierać dowolne funkcje w ramach potrzeb. Po więcej informacji prosimy o kontakt na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie na numer +48 605 40 70 80