Software House - producent oprogramowania ESOK i oprogramowania na zamówienie.
Rozwiązania informatyczne i systemy dla basenów, parków wodnych, parków rozrywki, obiektów rekreacyjnych, fitness klubów, siłowni, lodowisk itp.
od niskobudżetowych do kompleksowych

W ostatnich czasach coraz więcej słyszy się o wirusach w załącznikach do e-maili. KarneySoft w trosce o bezpieczeństwo komunikacji ze swoimi klientami wdraża certyfikaty i elektroniczny podpis każdego z wysłanych e-maili. Pełną funkcjonalność planujemy osiągnąć do końca lutego 2020 r.

Weryfikacja autentyczności e-maila następuje w procesie sprawdzenia podpisu. E-maile wychodzące z KarneySoft podpisywane będą unikalnym kluczem prywatnym dostępnym tylko dla KarneySoft. 
Aplikacje obsługujące pocztę elektroniczną mają możliwość zaimportowania certyfikatu, który będzie wykorzystany do weryfikacji autentyczności podpisu i w związku z tym pochodzenia e-maila.

Certyfikat KarneySoft jest do pobrania na stronie KarneySoft z menu "bezpieczeństwo/pobierz certyfikat" lub bezpośrednio pod adresem https://www.karneysoft.pl/bezpieczenstwo/pobierz-certyfikat. Po zainstalowaniu certyfikatu program obsługi poczty automatycznie zweryfikuje podpis, a Państwo po pozytywnej weryfikacji będą pewni, że e-mail i jego załączniki są bezpieczne.

Certyfikat nie został wydany przez znane i zaufane w tym celu instytucje, więc niektóre z aplikacji pocztowych mogą komunikować o braku zaufania, jednak - Certyfikat został wydany przez KarneySoft i jest do pobrania z tej zaufanej i zabezpieczonej certyfikatem i protokołem SSL strony KarneySoft. Źródło certyfikatu jest gwarantem właściwej weryfikacji popisu e-maila nadanego z KarneySoft.